Олівія Сміт — біологиня, яка мріє не про романтичні стосунки, а про докторський ступінь. Але що робити, коли найліпша подруга не дає тобі спокою з отим коханням ні вдень, ні вночі? Звісно ж, знайти хлопця, який вдаватиме любчика. На цю роль годиться не абихто, а молодий і гарячий професор Карлсен: м-м-м, біологія, Стендфорд, поцілунки... Непоганий початок, погодьтеся! Олівія має чіткий план і не чекає від славного на всю кафедру Адама «Гедзя» Карлсена розуміння чи підтримки. Але після інциденту на великій науковій конференції Адам стає на її бік. І раптом дівчина помічає, що ї ї обранець не лише розумний, але й чуйний і врівноважений хлопець… із кубиками пресу (о боги!). Щойно маленький експеримент виходить з-під контролю, а теорія романтики розбивається на друзки, як Олівія розуміє: дослідження власного серця під мікроскопом буде складнішим за гіпотезу кохання!
Написана яскравою та доступною мовою, з живими та добре прописаними персонажами, книга «Гіпотеза кохання» Алі Гейзелвуд занурює в атмосферу STEM та навколонаукових інтрижок.
Полюбляєте проводити вихідні за переглядом романтичних комедій? Тоді запрошуємо поринути купити «Гіпотеза кохання», та оживити ромком у власній уяві!
Конференція не за планом, або зсув парадигми
Олівія — амбітна дівчина, що мріє про докторський ступінь. Її єдиним величезним коханням є її власний науковий проєкт, тож чи варто казати, наскільки вона далека від банальних «закоханостей»? Коли віддаєш життя і серце науці, шанси спонтанно й по самі вуха закохатися є статистично нікчемними… та все ще не дорівнюють нулю.
Адам Карлсен — молодий, але страшенно уїдливий професор із красномовним прізвиськом «Ґедзь», якого боїться та недолюблює уся кафедра. Студенти ледь не хрестяться, коли він проходить повз них! Відчайдушна Олівія вирішує використати Ґедзя у власних цілях, щоб втерти носа подрузі, яка липне до неї з тим коханням, мов реп’ях. Проте одна велика наукова конференція, що пішла не за планом, ставить усе з ніг на голову, й назавжди змінює звичне життя Олівії…
Довести не можна спростувати: гіпотеза кохання на практиці
Що ж, любий читачу, настав час довести або спростувати Гіпотезу кохання. Цей антинауковий феномен не омине жодного з нас, як від нього не ховайся за великими планами і як не вдавай, що тобі на нього байдуже.